Zaproszamy na rozstrzygnięcie konkursu „Upcyklingowe makro owady z okazji „Dnia Święta ziemi”

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu „UPCYKLINGOWE MAKRO OWADY” wraz z opiekunami na wręczenie nagród, które odbędzie się 25.05.21r. o godz. 12:00 w Galerii Twórczości, w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Informujemy również, że wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa, które zostaną dostarczone do szkół uczestników.

LAUREACI KONKURSU

Szkoły podstawowe:

1. Gabriela Dębicka, lat 9, Pracownia „Dzika Śliwka” w Ostrowie Wielkopolski;
  2. Nadia Gąsiorek, lat 11, Szkoła Podstawowa w Lewkowie ;
  3. Martyna Barczyńska, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim;
  4. IV grupa teatralno-plastyczna pod kierunkiem Iwony Łęckiej, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim;

Szkoły ponadpodstawowe:

1. Dawid Szczublewski, lat 16, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach;
  2. Wiktoria Gabryś, lat 17, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim;
  3. Tomasz Bodylski, 16 lat, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach;