„ZOSTAŃ W DOMU”. KREATYWNIE Z MDK .

„ZOSTAŃ W DOMU”. KREATYWNIE Z MDK .

Propozycja Pani Aleksandry Antczak.

„Witam Na naszych piątkowych zajęciach z Rękodzieła. To już ostatnie zajęcia zdalne w tym roku szkolnym. Miejmy nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli spotkać się w naszym pięknym budynku MDK. Pracownia Rękodzieła pełna jest materiałów do wykorzystania. Maszyny do szycia, krosna, farby do tkanin, sznurki do makramy, papiery ozdobne, materiały do dekupażu – czekają na was. Czekają też wasze prace nieskończone.

Czasem zapraszamy na nasze zajęcia rodziców- tak było przed świętami Bożonarodzeniowymi i Wielkanocnymi w zeszłym roku. Dzisiaj też możecie zaproponować rodzicom wykonanie wspólnego rękodzieła- wiszących wazoników. To bardzo łatwa do wykonania i efektowna dekoracja – zwłaszcza teraz- latem. Najpierw potrzebna jest wyprawa do lasu po ładną gałąź i kwiaty ( to dobry pretekst na wycieczkę zwłaszcza, że jutro zaczynają się wakacje) chyba że macie ogród pod nosem. Gałęzi nie obcinamy – podnosimy z ziemi. Oprócz tego potrzebne będą słoiki – wielkość dowolna, oraz sznurek jutowy i nożyczki. ( Pamiętajcie, że w lesie jesteście gośćmi i że nie jest to wasz dom, tylko roślin i zwierząt, które tam żyją).

Wszystkich, którzy w nowym roku szkolnym chcą uczestniczyć w zajęciach- zachęcam do zapisywania się drogą internetową- jeszcze parę dni. Ci, którzy byli zapisani w tym roku wysyłają kartę kontynuacji i mają pierwszeństwo przyjęcia. http://mdkostrow.pl/zapisy-na-zajecia/

Pozdrawiam was gorąco i życzę udanych wakacji!”