Co to był za bal!

Niemal 90 najmłodszych uczestników zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury wzięli udział w baliku andrzejkowym. Nie zabrakło tańców oraz wróżb.

Jak co roku w Młodzieżowy Dom Kultury zaprosił swoich wychowanków na Balik Andrzejkowy. Dwugodzinna zabawa odbyła się w piątek, 27 listopada. Jej uczestnicy mogli w specjalnej komnacie wróżb dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości. Podczas balu odbywały się zabawy taneczne, a na wychowanków czekał zdrowy poczęstunek – jabłka i wafle z ziaren.
Balik cieszył się dużym powodzeniem i przyciągnął do ostrowskiego MDK około 90 młodych uczestników. Nad całością imprezy czuwała organizatorka Katarzyna Wystemska oraz nauczyciele: Agata Kurzawa, Mariusz Łęcki, Iwona Łęcka, Natalia Wojtczak, Teresa Burkietowicz i Honorata Maciejewska.