Ferie ze sztuką w MDK

Spotkania ze sztuką będą się odbywały w ferie zimowe w Młodzieżowym Domu Kultury. Będzie to okazja do zwiedzenia wystawy „Cuda na kiju” i porozmawiania o prezentowanych w Galerii „Pędzelek” pracach. Młodzieżowy Dom Kultury w ferie zimowe zaprasza uczniów i nauczycieli na spotkania ze sztuką w Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży „Pędzelek”. – Pragniemy pokazać zwiedzającym wystawę bardzo ciekawych prac plastycznych nadesłanych na konkurs „Cuda na kiju” – mówi odpowiedzialna za wystawę Teresa Burkietowicz z MDK, która będzie prowadzić spotkania ze sztuką. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Należy tylko przynajmniej dzień wcześniej zgłosić telefoniczne chęć obejrzenia wystawy (nr tel. do Młodzieżowego Domu Kultury: 62 735 50 27).

Spotkania odbywają się w pierwszym tygodniu ferii we: wtorek, środę, czwartek (19-20-21 stycznia 2016) w godz. od 9.30 do 13.30 oraz w drugim tygodniu ferii: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek (25 –27 i 28 – 29 stycznia 2016 r.) w godz. 9.30 do 13.30.