Jak wakacje, to w MDK!

Na cztery tygodnie intensywnych letnich zajęć zaprasza chętnych Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Zajęcia są bezpłatne i otwarte.

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza chętnych dzieci i młodzież na cztery tygodnie aktywnych wakacji. Zajęcia będą się odbywać w placówce przy ul. Wolności 10 przez pierwsze dwa tygodnie lipca i ostatnie dwa tygodnie sierpnia. – W ich ramach zapraszamy na zajęcia między innymi: dziennikarskie, teatralne, ruchowe, plastyczne, taneczne, z tenisa stołowego. Ich pełen wykaz znajduje się na naszej stronie internetowej. Chętnych, którzy się zapiszą, zapraszamy też na naukę pływania na basenie – mówi dyrektorka MDK Anna Drobniewska.

Zajęcia są bezpłatne i otwarte – skierowane do chętnych i nie trzeba się na nie zapisywać. Obowiązuje jednak limit miejsc i ograniczenia wiekowe.