Noc w Teatrze

15 czerwca podczas corocznej imprezy OCK „Noc w Teatrze” wystąpili uczestnicy zajęć tanecznych pani Alicji Zaremby w projekcie „roz – Łąka”

Był to rok bardzo intensywnej pracy obfitujący w liczne sukcesy, mimo to dziewczyny skorzystały z zaproszenia pani Kasi Zaremby do uczestnictwa w NOCY W TEATRZE w OCK  i przystąpiły do pracy nad projektem – roz ŁĄKA. Zespoły DANCE OBSESSION i AZYL pani Alicji Zaremby z Młodzieżowego Domu Kultury oraz absolwentki z zespołu SPRAY z MDK – Martyna Konowalska i Adrianna Duda, które w projekcie odpowiedzialne były za połączenie w całość układów tanecznych zespołów, solówek i duetów oraz dołączenie, ważnego dla tego występu, ładunku emocjonalnego.

Wprowadzeniem do tematyki całego występu była choreografia ukazująca różne fazy jakie człowiek przechodzi, gdy straci kogoś bliskiego: od całkowitej rozpaczy i smutku poprzez brak pogodzenia się z odejściem kochanej osoby, aż po akceptację nowej sytuacji życiowej. Celem było pokazanie nie tylko różnorodności tych emocji, ale także faktu, że zmieniają się one w sposób niezwykle gwałtowny i często mieszają się ze sobą. Występ zamknęła choreografia o motywie wojennym. Opowiadająca o tym, co czuły kobiety w trakcie trwania wojny, gdy mierzyły się z utratą najbliższych.