Protokół obrad jury XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Cuda na kiju”

Uwaga!
 
Odbiór nagród od 01 lutego 2021 od godz. 12.00 do godz. 18.00.
Prosimy o dostarczenie nagrodzonych masek na wystawę.
 
Protokół obrad jury XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Cuda na kiju” zorganizowanego
przez Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
Dnia 17 grudnia 2020 roku w Galerii MDK obradowało jury w składzie: artysta plastyk Przemysław Rozbicki oraz artystka plastyk Marta Łuczak-Wasielak
Motywem przewodnim tegorocznej edycji była maska w jej wielokulturowym i wieloznacznym ujęciu.
Jurorzy po przejrzeniu wszystkich prac nadesłanych w formie fotograficznej dokumentacji przez placówki i uczestników indywidualnych przyznali 56 równorzędnych nagród:
1. Julia Klamka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim
2. Brian Przybył, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim
3. Nikodem Stodolny, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim
4. Marcelina Andrzejewska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
5. Maria Maląg, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
6. Amelia Klos, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
7. Agata Walczak, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
8. Kacper Jackowski, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
9. Maja Smółka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
10. Malwina Kątna-Glapka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
11. Marcel Kwiasowski, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
12. Olga Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
13. Helena Maleszka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
14. Paweł Pasternak, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
15. Krzysztof Pazdan, Szkoła podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
16. Alicja Pryczak, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
17. Amelia Konieczka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
18. Julia Pokrywa, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
19. Magdalena Rataj, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim
20. Karol Nieruchalski, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
21. Ksawery Korczewski, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
22. Wojciech Zamojski, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
23. Julia Marcinczak, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
24. Michalina Kulesza, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim
25. Jan Klimek, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim w Ostrowie Wielkopolskim
26. Jakub Horyza, Szkoła Podstawowa w Lamkach
27. Miłosz Skowronek, Szkoła Podstawowa w Lamkach
28. Mikołaj Bąk, Szkoła Podstawowa w Lamkach
29. Zuzanna Kurkiewicz, Szkoła Podstawowa w Lamkach
30. Krzysztof Walczak, Szkoła Podstawowa nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim
31. Julita Nowak, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Przygodzicach
32. Lena Brzezicha, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Przygodzicach
33. Maria Szombara, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Przygodzicach
34. Natalia Szkudlarz, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Przygodzicach
35. Oliwier Nowacki, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Przygodzicach
36. Jan Pichet, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Przygodzicach
37. Maja Harych, Szkoła Podstawowa im. Orla Białego w Przygodzicach
38. Maja Marek, Gminny Ośrodek Kultury w Sieroszewicach
39. Zuzanna Matuszewska, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
40. Maria Gorzelak, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
41. Gabriela Kokot, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
42. Hanna Jarosik, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
43. Nadia Łęcka, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
44. Zofia Potaśniczak, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
45. Zuzanna Skraburska, Pracownia Plastyczna „Dzika Śliwka” w Ostrowie Wielkopolskim
46. Matylda Jędroch, Pracownia Plastyczna „Dzika Śliwka” w Ostrowie Wielkopolskim
47. Gabriela Wysota, Pracownia Plastyczna „Dzika Śliwka” w Ostrowie Wielkopolskim
48. Polina Chermova, zgłoszenie indywidualne
49. Mikołaj Plewa, zgłoszenie indywidualne
50. Gabriela Wąsik, zgłoszenie indywidualne
51. Natalia Wąsik, zgłoszenie indywidualne
52. Wiktoria Cichoradzka, zgłoszenie indywidualne
53. Zuzanna Binienda, zgłoszenie indywidualne
54. Nikodem Błaszczyk, zgłoszenie indywidualne
55. Adam Cielma, zgłoszenie indywidualne
56. Franciszek Stawik, zgłoszenie indywidualne