Zabawa andrzejkowa w krainie czarów

Kraina czarów z pewnością każdemu z nas kojarzy się z magią i bajkami. W Młodzieżowym Domu Kultury był to motyw przewodni balu andrzejkowego. Myszka Miki? Była. Księżniczki? Oczywiście. Superbohaterowie? Też, a nawet… astronauta!

W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się bal andrzejkowy pod nazwą „Bal w krainie czarów”. Zabawa odbyła się 27 listopada i była skierowana do uczestników zajęć. Frekwencja na baliku dopisała, a MDK tego dnia odwiedziły ciekawie przebrane dzieci. Były i księżniczki, Myszka Miki, astronauta czy Batman. W trakcie imprezy w sali tanecznej odbywało się wiele zabaw jak m.in. taniec „kaczuszek”. Panowała świetna atmosfera, a dobrze z wychowankami bawili się nauczyciele MDK-u, którzy zorganizowali tę doroczną zabawę.

TEKST: BARTOSZ PIEC, uczestnik zajęć fotograficzno-filmowych w MDK