Drzwi Otwarte w MDK. Zapraszamy!

Już w najbliższy piątek, 22 marca, w Młodzieżowym Domu Kultury odbędą się Drzwi Otwarte. To okazja do zapoznania się z ofertą placówki, do kogo jest adresowana oraz tym, jak prowadzone są zajęcia. Zapisy natomiast ruszają 2 kwietnia.

Drzwi Otwarte są co roku organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury. Przyszli uczestnicy zajęć mogą wejść do każdej z sal dydaktycznych, zobaczyć, jak wygląda MDK od środka. To też okazja, by porozmawiać z nauczycielami, dowiedzieć się, do kogo są adresowane zajęcia, i w jaki sposób są prowadzone. A jest w czym wybierać. Oferta placówki jest szeroka. W placówce przy ulicy Wolności 10 odbywają się zajęcia: taneczne, teatralne, muzyczne, plastyczne, filmowo-fotograficzne, literacko-poetyckie, teatralno-plastyczne, szachowe, wokalne, rękodzieła artystycznego; ma miejsce nauka gry na gitarze, keyboardzie, można się zapisać do zespołu muzycznego, chórku  dziecięcego czy młodzieżowego zespołu wokalnego. Na miejscu działają też rozmaite kluby jak choćby: Sprawne rączki, Klub Obserwatorów Przyrody, Klub Miłośników Gier Planszowych i nie tylko… Drzwi Otwarte będą zatem okazją, by dowiedzieć się o każdej z tych form więcej.

Akcja zaplanowana jest na piątek, 22 marca, w godzina do 16 do 19. Zapisy na zajęcia ruszają natomiast we wtorek, 2 kwietnia.