Nasze śpiewające VIP-y

Delegacja z Młodzieżowego Domu Kultury na koncercie ,,Śpiewające VIP-y”. W wykonaniu tria z MDK publiczność usłyszała utwór ,,Blaszany księżyc”.  

Była to jedenasta edycja koncertu ,,Śpiewające VIP-y”, która przebiegała pod hasłem ,,Droga na Południe”. Zaczynała się, jak zaznaczał prowadzący koncert Krzysztof Ogórkiewicz, w Wysocku, a kończyła w Meksyku. Oczywiście jeśli chodzi o piosenki. Klimat piątkowego koncertu był zgodny z hasłem – ze sceny publiczność usłyszała piosenki m.in. o bałkańskim rodowodzie. A kto je zaśpiewał? Wicemarszałek województwa, prezydent Ostrowa, prezes WIR, radni miasta. Wśród VIP-ów była też obecna delegacja z Młodzieżowego Domu Kultury. Nasza reprezentacja na potrzeby koncertu przybrała nazwę Trio Ulgiks Forte, a w jej skład wchodzili: dyrektor MDK Anna Drobniewska, instruktorka wokalu Ewa Borowicz-Kacznicka i muzyk Jacek Kasznicki. Zespół zaprezentował utwór ,,Blaszany księżyc”, a jego wykonanie było gorąco oklaskiwane przez publiczność.

Koncert ,,Śpiewające VIP-y” odbył się w piątek, 15 września, na scenie Ostrowskiego Centrum Kultury. Gościem specjalnym wydarzenia był Alosza Awdiejew wraz z zespołem.